Гарантія та повернення товару

Ласкаво просимо до нашого маркетплейсу, де ми прагнемо забезпечити вам найвищий рівень обслуговування та впевненість у вашому виборі. Наша політика гарантії та повернення товару відповідає законодавству України щодо прав та захисту споживачів.

ГАРАНТІЯ

Ми дотримуємося усіх вимог, які встановлені законодавством України щодо гарантійного обслуговування. Гарантійний термін може бути різним в залежності від категорії товару.
Продавець несе відповідальність за недоліки товару, які стали очевидними протягом гарантійного терміну від дня передачі товару, якщо законом або договором не встановлений більш тривалий строк. Якщо недоліки товару виникли з вини покупця, внаслідок недотримання ним правил користування товаром або внаслідок природного зносу товару, на них не поширюється гарантія. Гарантія якості виробника не обмежує і не звужує передбачені законодавством права споживачів у разі виявлення дефекту товару або послуги.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до законодавства України, ви маєте право повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання, якщо ви вирішили відмовитися від покупки. Товар повинен бути в оригінальній упаковці та непошкодженому стані.

При поверненні товару необхідно дотримуватися наступних умов:
- товар повинен бути в оригінальній, непошкодженій упаковці (це не стосується повернення бракованого товару)
- товар не повинен бути пошкоджений Покупцем;
- товар повинен бути в належному стані (неушкоджений ярлик, захисна плівка і т.д.) (цей пункт не поширюється на повернення неякісного товару);
- товар, що повертається, повинен бути в тому ж стані, в якому він був отриманий Покупцем;
- товар, що повертається, повинен бути упакований в додаткову захисну (транспортну) упаковку (наприклад, коробку або захисний конверт).

Посилка повинна містити:
- товар (з етикетками та в оригінальній упаковці),
- заповнену декларацію на повернення або інвойс на замовлення (який додається до замовлення)

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо ви маєте намір повернути товар, будь ласка, дотримуйтеся наступних кроків:
Повідомте нас. Зв'яжіться з нашою службою підтримки, щоб повідомити про ваші наміри повернути товар та отримати інструкції.
Підготуйте товар. Зберігайте товар в оригінальній упаковці з усіма етикетками та документами.
Відправте товар. Відправте товар нам за власний рахунок, використовуючи надійний спосіб доставки.
Очікуйте повернення. Після отримання товару та перевірки його стану, ми здійснимо повернення коштів на ваш рахунок або обмін товару протягом визначеного законодавством терміну.

Ми прагнемо забезпечити чесні та прозорі умови для наших клієнтів у відповідності з законодавством. Дякуємо за те, що обрали нас, і надіємося, що ваші покупки будуть приємними та надійними.

0-800-300573


Потрібна додаткова допомога?

Cлужба підтримки